יוסי לוי

שיווק אסטרטגי

ינואר 17, 2024

ישנם 3 דרכים להכפיל את העסק וממליץ לך להשקיע בשלושתם.

 

הדרך הראשונה: להביא עוד לקוחות פוטנציאליים שייחשפו אליך

ההיגיון כאן פשוט, אם נכון להיום 1,000 איש חדשים נחשפים אליך בשנה ומייצרים עבורך הכנסה של 120,000 ש״ח, אם נכפיל את מספר החשיפה ל 2,000, הסטטיסטיקה היא שתייצר הכנסה הקרובה ל- 240,000 ש״ח.

 

הדרך השנייה: לשפר את תהליך המכירה

גם כאן, זה מאד פשוט, אם אתם מבצעים שיחות מכירה טלפוניות וסוגרים עסקה אחת על כל 10 טלפונים, אז כשתשפרו את יכולות המכירה שלכם, תוכלו לסגור אחד על כל חמש שיחות ובעצם מכרתם פי שניים כל יום, מה שאומר, שבסוף שנה תגלו שההכנסה שלכם הוכפלה.

 

והדרך השלישית היא: לשפר את הרווחיות של מה שאתם מוכרים

אם אתם מוכרים שירות, חבילת ייעוץ ואפילו מוצר פיזי, יש מספר כלים שיאפשרו לכם בקלות להעלות את המחיר עבור המוצר והשירות שאתם מוכרים, זה אומר שתקבלו יותר כסף עבור מה שאתם עושים.

הנה כמה רעיונות למחשבה:

האריזה- האם אתם אורזים את המוצר שלכם בצורה המעוררת התפעלות? האם יש בונוסים שאתם יכולים להוסיף? האם יש פונקציות נוספות שאתם יכולים להוסיף למוצר או לשירות כדי שהחבילה תהיה מפתה מספיק עבור הלקוח? האם יש מוצרים משלימים שאתם יכולים להוסיף לחבילה ולמכור בתוספת תשלום שדרוגים וכדו׳?

מניסיון אישי (מכירות של עשרות מיליונים), כשאתם מציעים מוצר או שירות שהם ממש ממש טובים, עונים על צרכי הלקוח וארוזים בצורה שיווקית מדויקת ונכונה, הלקוח יקנה ממכם כמעט בכל מחיר!!!

אם הלקוח שלכם חושב שהמוצר או שירות שלכם יקר- משהו בשיווק שלכם לא עובד נכון.

כשאתם מציגים את המוצר שלכם בצורה הנכונה, שזה אומר, שהלקוח רואה בבירור את התועלת והתוצאות שיקבל מרכישה ממך, וההצעה הינה מפתה ומדהימה בעוצמתה, אין מצב שהלקוח לא יקנה ממך.

הוא יקנה בכל מחיר ועוד יאמר לך תודה.

ההצלחה שלך תלויה רק ביכולת לתרגל את העקרונות האלו וליישם אותם.

הצלחה עסקית היא לא איזה דבר מורכב ומסובך או איזה ״סוד״…

היא רק היכולת להתמקד בדברים הנכונים ולהתמקצע בהם.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בלינקדאין
שיתוף באימייל

מאמרים נוספים בבלוג:

0
אשמח לשמוע את דעתכם, הגיבו!x

תודה על פנייתך!

קיבלנו את כל הפרטים ואיש צוות מנבחרת הכוכבים שלנו יחזור אליך טלפונית בימים הקרובים