הטובים
לקומנדו.

שישה חודשים של ליווי אישי מדויק:
קבוצה מצומצמת של בעלי עסקים שנבחרת בקפידה, זוכה להיכנס לנבחרת הקומנדו של יוסי לוי, אחת מתכניות הליווי הטובות בעולם, ולעבור תהליך מהפכני שמשנה את העסק מקצה לקצה עד להצלחה.

ארבעת המרכיבים להצלחה עסקית

לאחר פיתוח מודלים בתחום השיווק והמכירות, שסייעו באופן ישיר לאלפי בעלי עסקים להכפיל ולשלש את עסקיהם, הנה ארבעת המרכיבים המדויקים שיביאו את העסק שלך לתוצאות שאפילו לא חלמת שהם אפשריים:

1

ידע

המרכיב הראשון להצלחה הוא ידע מקצועי בתחום השיווק, שבא לידי ביטוי במאות כלים וטכניקות שונות, שהיישום הנכון של כל אחד מהם, יזניק את ההכנסות שלכם.

2

ליווי אישי צמוד

כמה דברים אתם יודעים שאתם צריכים לעשות ולא עושים? כמה דברים אתם עושים, אבל לא עושים בצורה מדויקת? בעזרת ליווי אישי צמוד, יד ביד נוודא שאתם בדרך המהירה להצלחה.

3

ליווי מנטאלי

חיזוק החוסן המנטאלי שלכם יהפוך אתכם לאלופים ויאפשר לכם לתפקד ולהמשיך קדימה גם בתקופות של עומס ולחץ ויבטא זאת בחשבון הבנק שלכם. שיפור הפרודוקטיביות וניהול האנרגיה - זה סוד ההצלחה לרווחיות בעסק שלכם.

4

קהילה תומכת

בנבחרת הקומנדו תהיו חלק מקבוצה של בעלי עסקים כמוכם, איתם תיפגשו להדרכות וימי עיון מלאים בתוכן וערך, ויחד איתנו כקהילה, תוכלו להתייעץ ולצמוח לגבהים שלא הכרתם.

מקסימום תוצאות, במינימום זמן.

המומנטום שנוצר ע״י קהילת בעלי עסקים מצומצמת, נחושה ומודרכת – בלתי ניתן לעצירה.

כל אחד מחברי הקומנדו חווה במהלך תקופת הליווי זינוק משמעותי בפן האישי והעסקי, שמבוסס על ידע מוכח להצלחה, כלים מנטאליים שאין שניים להם ותכנית מותאמת אישית שיוסי לוי בעצמו תופר לו בהתאם לעסק ולמטרות שלו.

תוכנית הליווי של נבחרת הקומנדו תוכננה בקפידה לאחר מחקר וניתוח של עשרות תוכניות ליווי מהגדולות בעולם וזיקוק כל פרט שיניב למשתתפים בה מקסימום תוצאות, במינימום זמן.

תכנית הקומנדו של יוסי לוי

תאפשר לך:

האסטרטגיות של יוסי לוי נוסו בהצלחה על ידי אלפי יזמים בארץ ובעולם, כולל עסקים מהגדולים במשק ועד עסקים קטנים – שיטת שיווק אסטרטגי הינה פורצת דרך בעולם העסקים ומאפשרת לאלפי עצמאיים לייצר מליוני שקלים במצטבר בכל שנה ולהשיג חופש כלכלי

הגיע היום שלך להצליח בענק!

הם ראו תוצאות באופן מיידי בזכות הקומנדו

לא כל אחד מתאים.

האם יש לך את זה?

בתכנית הקומנדו נבחר לך מנטור בכיר אישי בליווי צמוד

להיות לבד באוקיינוס העסקים, עם הכרישים הגדולים והמכשולים, זה קשה ומתאגר. בתכנית הקומנדו לא תהיו לבד, לא תצטרכו להניע כל פעם מחדש לבד, לא תתבלבלו בכל צומת דרכים שמגיעה כחלק מהחיים בעסק, לא יהיו דאגות ובלבול עם שאלות שאין את מי לשאול – ליווי צמוד זה המפתח שיאפשר לך להצליח כאשר מנטור צמוד אליך עם מענה לכל אתגר!

במהלך התכנית יוצמד אליך מנטור אישי שיעבוד איתך יד ביד כדי לקדם את העסק שלך. במסגרת זו יינתן לך ליווי אישי מקצועי לאורך התכנית.

תינתן לך גישה אישית וישירה  לליווי צמוד עם המנטור האישי שלך ומענה אישי ממנו לכל שאלה שיווקית ואסטרטגית, באמצעות הודעות ווצאפ, גישה למייל ושיחות ייעוץ קבועות.

בוגרי קומנדו שיתפו ואמרו פה אחד, שהמנטור שיושב להם על הראש ועוזר להם צעד אחר צעד, ממש יד ביד – זו הדרך הטובה ביותר ליישם ולהגיע להצלחות שחלמו עליהן.

זו עובדה שאחד הדברים החזקים ביותר שעוזרים לנו להתקדם בעסק, זה פשוט להטעין את עצמנו בחברה תומכת.

העוצמה של קהילת הקומנדו היא שהיא חברה עוצמתית שמבינה עניין. תמו הימים שמתייעצים עם אנשים שלא מבינים בעסקים, בשיווק או בפיננסים, הגיע הזמן לדעת שכאשר מתייעצים עם חבר, מתוך הקהילה התומכת והמדהימה של הקומנדו – התמיכה היא חכמה, בעלת ניסיון, מבוססת על שיטה מנצחת ומרימה לליגה הבאה.

הקהילה מתכנסת ביחד בששת הסמינרים, בקבוצות הוואטספ המשותפות ובשישה מפגשי מאסטרמיינד איכותיים ומעמיקים בהם כל חבר משתף, תורם לקבוצה מניסיונו ונתרם על ידי חבריו לקבוצה הקטנה בניהול ראש צוות בנושאים הכי חשובים לקידום וגדילה של העסקים. פעילויות אלו ועוד תורמות לכך שתוכלו לייצר חברויות איכותיות מבוססות על הרצון והמוטיבציה להצליח ולגדול!

נבחרת הקומנדו נותנת את האפשרות להתייעץ עם האנשים הנכונים שימלאו כל אחד במוטיבציה מטורפת לעשייה, השראה ואוירת התקדמות וכבישת יעדים. בתוכנית הקומנדו אתם בעצם מקבלים קהילה של עשרות חברים יחד, שכולם מחויבים אחד לטובת השני! 

הם ראו תוצאות באופן מיידי בזכות הקומנדו

בעלי עסקים שראו תוצאות באופן מיידי בזכות הקומנדו משתפים

תודה על פנייתך!

קיבלנו את כל הפרטים ואיש צוות מנבחרת הכוכבים שלנו יחזור אליך טלפונית בימים הקרובים