המנטור שהפך אלפי עסקים לסיפורי הצלחה​

"יוסי לוי - שיווק אסטרטגי" היא חברת הייעוץ העסקי היחידה בישראל שזכתה בתואר "50 החברות הצומחות ביותר בישראל" לפי מגזין גלובס

לזכות שנתיים ברציפות בתואר זה אתגר עסקי עצום שלא הרבה חברות ענקיות וגדולות עומדות בו, "יוסי לוי – שיווק אסטרטגי" זכתה שנתיים ברציפות בשנים 2021 ו2022.

חברת YL Marketing היא חברת הייעוץ העסקי היחידה בארץ שלא רק מייעצת ללקוחות איך להצליח ולהתקדם, אלא, קודם כל משתמשת בטכניקות השיווקיות על עצמה ורק אחרי הוכחת הצלחה מובהקת – מלמדת וחושפת את כל הסודות לחברי התכניות שלה כדי שגם הם יצמחו עסקית משנה לשנה יותר ויותר.

יוסי לוי, מהמנטורים השיווקיים המובילים בעולם, יועץ אסטרטגי ושיווקי לחברות ועסקים בארה"ב ובישראל.

יוסי לוי, מהמנטורים השיווקיים המובילים בעולם, יועץ אסטרטגי ושיווקי לחברות ועסקים בארה"ב ובישראל. אבי שיטת "השיווק האסטרטגי", מייסד ונשיא של חברת JEWISH WORKSHOPS – חברת הקורסים הדיגיטליים הגדולה בעולם היהודי ובעלים של מספר חברות בשווי של מיליוני דולרים – כל זאת בזכות שיטה ייחודית שפיתח במשך שנים של ניסיון שיווקי אמיתי, פיתוח קשרים עם המנטורים המובילים בעולם עם המון דיוקים לאורך הדרך. 

 

יוסי לוי מכונה בקרב רבים "מייצר המליונרים כחול לבן" ומראה בדוגמא אישית איך אפשר להגשים כל חלום! בעקבות ההצלחה העצומה של יוסי עם עסקים מצליחים ברחבי העולם, היועצים העסקיים הגדולים ביותר בארה״ב, ביניהם ג׳יי אברהם, ליסה ססוביץ׳, פרנק קרן, דיימונד ג'ון ועוד, ממליצים לכל בעל עסק לעבוד עם יוסי. 

המודלים שיוסי פיתח בתחום השיווק והמכירות סייעו באופן ישיר לאלפי בעלי עסקים ולהכפיל ולשלש את הכנסותיהם, לצאת לחופש כלכלי ולשפר את הרווחיות שלהם ולמעלה מ-300,000 איש מרחבי העולם עוקבים אחרי המסרים והרעיונות החדשניים שלו.

יוסי לוי מנהל את חברת YL Marketing, בנה מאות מודלים שיווקיים עבור לקוחותיו ומפקח על ביצוע האסטרטגיה אצל כל אחד ואחת עד להצלחה. יוסי הכשיר 25 מנטורים בכירים, מקצוענים ואלופים שהם מאסטרים שיווקיים לפי שיטת שיווק אסטרטגי, כל אחד מהם ליווה עשרות סיפורי הצלחה ומייצרים בכל יום עוד ועוד הצלחות בזכות הדקדוק והניסיון שלהם בשיטה המצליחה. יוסי יושב בכל שבוע עם כל מנטור ועובד איתו על דילמות ופיתוח כל חבר קומנדו שהוא מלווה.

יוסי הכשיר 25 מנטורים בכירים, מקצוענים ואלופים שהם מאסטרים שיווקיים לפי שיטת שיווק אסטרטגי, כל אחד מהם ליווה עשרות סיפורי הצלחה ומייצרים בכל יום עוד ועוד הצלחות בזכות הדקדוק והניסיון שלהם בשיטה המצליחה. 

הצוות של יוסי ידוע בייחודיות שלו לתת מיקוד לייזר לכל עסק, למצוא את מוקדי הרווח שבעסק, לבנות מכונה שיווקית משומנת ואוטומטית, ולהפוך עסק קטן לענק! לקחת עסק טוב ולשדרג אותו למצוין! 

הצוות של יוסי מורכב מההון האנושי הטוב ביותר, קבוצה איכותית, חכמה ומקצועית. כל אחד מהצוות מבין את חשיבות התפקיד שלו ומשקיע את כל המאמצים הנדרשים כדי לספק את השירות הטוב ביותר לבעלי העסקים בתכניות הליווי שלנו.

צוות המנטורים של יוסי לוי הם חוד החנית, בוגרי תארים מתקדמים בהצטיינות מאוניברסיטאות מובילות, חלקם קצינים בכירים במילואים, מוסמכים ומצטיינים בתחומם, יועצים מנוסים שליוו בעצמם מאות עסקים להצלחה. הצוות כולל ראשי צוות מקצוענים שתפקידם להכשיר, להדריך ולסייע לאורך כל הדרך.

לעבוד עם הצוות של יוסי לוי זו הזדמנות של פעם בחיים! לעבוד עם מישהו שכבר עשה את המליונים ומראה לך צעד אחר צעד מה בדיוק לעשות כדי להגיע אל ההצלחה.

תודה על פנייתך!

קיבלנו את כל הפרטים ואיש צוות מנבחרת הכוכבים שלנו יחזור אליך טלפונית בימים הקרובים