הטובים
לקומנדו.

שישה חודשים של ליווי אישי מדויק:
קבוצה מצומצמת של בעלי עסקים שנבחרת בקפידה, זוכה להיכנס לנבחרת הקומנדו של יוסי לוי, אחת מתכניות הליווי הטובות בעולם, ולעבור תהליך מהפכני שמשנה את העסק מקצה לקצה עד להצלחה.

ארבעת המרכיבים להצלחה עסקית

לאחר פיתוח מודלים בתחום השיווק והמכירות, שסייעו באופן ישיר לאלפי בעלי עסקים להכפיל ולשלש את עסקיהם, הנה ארבעת המרכיבים המדויקים שיביאו את העסק שלך לתוצאות שאפילו לא חלמת שהם אפשריים:

1

ידע

המרכיב הראשון להצלחה הוא ידע מקצועי בתחום השיווק, שבא לידי ביטוי במאות כלים וטכניקות שונות, שהיישום הנכון של כל אחד מהם, יזניק את ההכנסות שלכם.

2

ליווי אישי צמוד

כמה דברים אתם יודעים שאתם צריכים לעשות ולא עושים? כמה דברים אתם עושים, אבל לא עושים בצורה מדויקת? בעזרת ליווי אישי צמוד, יד ביד נוודא שאתם בדרך המהירה להצלחה.

3

ליווי מנטאלי

חיזוק החוסן המנטאלי שלכם יהפוך אתכם לאלופים ויאפשר לכם לתפקד ולהמשיך קדימה גם בתקופות של עומס ולחץ ויבטא זאת בחשבון הבנק שלכם. שיפור הפרודוקטיביות וניהול האנרגיה - זה סוד ההצלחה לרווחיות בעסק שלכם.

4

קהילה תומכת

בנבחרת הקומנדו תהיו חלק מקבוצה של בעלי עסקים כמוכם, איתם תיפגשו להדרכות וימי עיון מלאים בתוכן וערך, ויחד איתנו כקהילה, תוכלו להתייעץ ולצמוח לגבהים שלא הכרתם.

מקסימום תוצאות, במינימום זמן.

המומנטום שנוצר ע״י קהילת בעלי עסקים מצומצמת, נחושה ומודרכת – בלתי ניתן לעצירה.

כל אחד מחברי הקומנדו חווה במהלך תקופת הליווי זינוק משמעותי בפן האישי והעסקי, שמבוסס על ידע מוכח להצלחה, כלים מנטאליים שאין שניים להם ותכנית מותאמת אישית שיוסי לוי בעצמו תופר לו בהתאם לעסק ולמטרות שלו.

תוכנית הליווי של נבחרת הקומנדו תוכננה בקפידה לאחר מחקר וניתוח של עשרות תוכניות ליווי מהגדולות בעולם וזיקוק כל פרט שיניב למשתתפים בה מקסימום תוצאות, במינימום זמן.

לא כל אחד מתאים.

האם יש לך את זה?

תודה על פנייתך!

קיבלנו את כל הפרטים ואיש צוות מנבחרת הכוכבים שלנו יחזור אליך טלפונית בימים הקרובים