יוסי לוי

שיווק אסטרטגי

סיפור ההצלחה של

בעלים של חברת 'טריגר' לייעוץ עסקי

נעים להכיר, דידי קריגר.

הגדלתי את ממוצע ההכנסות שלי פי ארבעה בשלושה חודשים, ובלי הליווי הכל כך כל כך צמוד והכלים הכל כך טובים שיוסי נותן, אני כמעט בטוח שהדבר הזה לא היה יכול לקרות לבד.

יש לי "אני מאמין" שביזנס לא עושים לבד, חייב את המדריך, את המישהו שיגיע ליעד היותר גבוה משלך, מישהו שכבר עשה משהו גדול, ללכת אליו וללכת ללמוד, לקבל עוד השראה, עוד כלים, כי לא הכול נמצא אצלנו ואתה רוצה תוצאות חדשות, אנחנו צריכים לעשות בשבילם פעולות חדשות.

החלטתי להגיע אל יוסי לוי, למה? כי פשוט רציתי לבוא לטוב ביותר, רציתי להגיע לאחד שאני אסתכל עליו ואומר וואו, אני רואה ואני אומר זה היעד שאני רוצה להשיג, לשם אני רוצה להגיע. הדבר אולי הכי גדול שלמדתי מיוסי לוי זה היה להגביר קצב בעסק, כי העסק שלי היה במקום סבבה לגמרי, יש הכנסות, יש לקוחות, ופשוט נתקעתי במין תקרת זכוכית, התקרה הדמיונית הזאת.

אפשר לעשות את הדברים ואפשר לעשות אותם הרבה יותר מהר, יותר יעיל, אפשר להגיע למסות הרבה יותר גדולות של לקוחות. הכול אפשרי, פשוט צריך את הידע הנכון והכלים הנכונים, ויוסי פשוט נותן את הכלים הכי הכי טובים שיש היום בשוק, לדעת שאני יכול להשיג כל דבר וכל מטרה. מהרגע שהגעתי ליוסי לוי, פשוט בצורה לא נורמלית למדתי להכניס את הכול לסיסטם מטורף שעובד שלב אחרי שלב בצורה מדויקת, ברורה.

 לכל בעל עסק שרוצה לפרוץ את תקרת הזכוכית שלו והוא באמת באמת רוצה להגשים את החלומות שלו, כאן המקום להתחיל ולסיים את זה, פשוט לעשות את זה. החלום הופך להיות פה מציאות.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בלינקדאין
שיתוף באימייל

עוד סיפורי הצלחה מהתחום שלך:

0
אשמח לשמוע את דעתכם, הגיבו!x

תודה על פנייתך!

קיבלנו את כל הפרטים ואיש צוות מנבחרת הכוכבים שלנו יחזור אליך טלפונית בימים הקרובים